platne zdjecia reklamowe

platne zdjecia reklamowe

Mężczyźni na ratunek – jak zaoszczędzić kobiet z ból piersi, torbiele i rak

Wiesz, jak ludzie są podekscytowani o kobiecych piersi. Rzeczywiście, ludzie są obsesję.

To, oczywiście, sprawia, że ??kobiety obsesyjnie, too. I to powoduje, że bardzo dziwne rzeczy zrobić, aby ich piersi.

Kobiety przebijają je, wypełnij je, tatuaż, push up i uciskać je skompresować je zamocować je underwires, zawinąć je, ssać je, aby były mniejsze, toxify im chemia wypłukiwaniu ich biustonosze rutynowo rentgenowskim im z mammografii w poszukiwaniu guzów, a czasami zgadzają się chirurgicznie usunąć je w celu zapobiegania rakowi piersi.

Kobiety traktują swoje piersi jako akcesoria mody. Wiele kobiet nawet odmówić wykorzystywać swoje piersi, aby nakarmić swoje dzieci ponieważ obawiają się, będzie psuć atrakcyjność wizualną swoich piersi.

platne zdjecia reklamowe

Oczywiście, z punktu widzenia biologicznego, piersi są do karmienia niemowląt. Odgrywają one również rolę w seksualności. Jednak, jak wszystkie rzeczy, gdy ludzie stają się obsesją, idą nad krawędzią i zacząć robić rzeczy ekstremalne. Wynik jest często chorobą.

Nasza kultura powoduje chorobę poprzez nauczanie nam postaw i zachowań, które wpływają na sposób nasze ciała mają funkcjonować. Jeśli chodzi o raka piersi, jest to spowodowane nastawieniem, że zasady cięcia, a zachowanie codziennego noszenia stanika.

W rzeczywistości, badania wykazały, że główną przyczyną raka piersi jest noszenie biustonoszy szczelne przez długi okres czasu każdego dnia. Rak piersi jest problemem tylko w kulturach, gdzie kobiety noszą biustonosze. Biustonosz wolne kobiety mają o tej samej częstości występowania raka piersi jak mężczyźni. Z drugiej strony, kobiety, które śpią w ich biustonosze lub nosić je 24/7, mają 3 w 4 szanse na rozwój tej choroby.

Biustonosze są zwężającego ubrania przeznaczone do zmiany kształtu piersi, co odbywa się poprzez zastosowanie stałego ciśnienia delikatnej tkanki piersi.
Artykuł napisany przez: