portrety biznesowe

portrety biznesowe

Blu-ray jakość odtwarzania ze wszystkich odtwarzaczy Blu-ray jest na ogół bardzo dobre, zapewniając znacznie lepsze zdjęcie na DVD przy oglądaniu na dużym ekranie telewizora HDTV w środowisku ciemni. Podczas Loss Test rozpoznawania Film, The S350 wyglądał dobrze i widać żaden z niejasnych figur, które często widzimy na tańszych graczy. W tym spektaklu player również na odtwarzanie wideo, ma też doskonałą wydajność na efekt dźwięku. Wyjście HDMI obsługuje wideo HD do 1080p, a także wielokanałowy dźwięk o wysokiej rozdzielczości. Istnieje pokładzie dekodowanie Dolby TrueHD – co oznacza, że ??można usłyszeć Dolby TrueHD na dowolnym odbiorniku zgodnego z interfejsem HDMI.

Niektóre inne informacje, które muszę wspomnieć jest funkcja Bonus View, wykorzystanie portów Ethernet oraz interfejs EXT. Funkcja widoku bonus to nowa funkcja w S350, czyli „obraz w obrazie” funkcji. Dzięki tej funkcji można otworzyć mały ekran, aby zobaczyć informacje na temat reżysera lub aktorów, gdy jesteś oglądać film. Ale trzeba zastosować odpowiednią płytę do obsługi tej funkcji. Aby zrealizować funkcję portu Ethernet można podłączyć odtwarzacz do Internetu za pośrednictwem tego interfejsu. I zgodnie z kontaktu BD 2.0, Blu-ray, który posiada BD-Live i Bonus View Funkcja potrzebować ponad 1 GB karty pamięci w celu ratowania różnych plików z internetu. Interfejs EXT jest o włożenie karty pamięci.

portrety biznesowe

Z tych wysokich funkcji technologii i niższej cenie, Sony BDP-S350 jest naprawdę wspaniały wybór, aby udekorować swój zestaw kina domowego. Ciesz się życiem z tym state-of-the-art!

Aby dodać bardziej wspaniały efekt wizualny, kabel HDMI jest koniecznością. Aby wybrać produkty HDMI wysokiej jakości oraz w pełni korzystać z Sony BDP-S350.

Artykuł napisany przez: dobryalkomat.pl/?pl_-elektrochemiczne,27