portrety dziewczynek

portrety dziewczynek

Odbiornik GPS Garmin Colorado 400i Handheld Dla słodkowodne jezioro Badań

Garmin GPS Colorado 400i jest idealnym odbiornikiem GPS Inland jeziora eksploracji. To jest fabrycznie z danymi USA Inland Lake. Jest również wyposażony w wysokiej czułości odbiornika, gniazdo kart SD, kolorowy wyświetlacz, elektroniczny kompas, wysokościomierz barometryczny i przeglądarka zdjęć.

400i pozwala na wymianę danych z innymi użytkownikami Garmin bezprzewodowo, za naciśnięciem przycisku nadawania. Można wymieniać Geocaching informacyjnych, waypointy, trasy, a nawet tory z innymi użytkownikami Colorado. można nadążyć z przyjaciółmi i mogą śledzić swoje położenie, jak również. Będąc w stanie dzielić się informacjami w dziedzinie może naprawdę poprawić odkryty przygodę.

400i pochodzi z danymi śródlądowe jeziora, która zawiera szczegółowe informacje odwzorowaniu szczegółów brzegowej, kontury głębokości, markerów mili i rampy łodzią dla tysięcy jezior w niskich 48 stanach USA. Światowa mapa bazowa z obrazów jest również.

Pochodzi z kołem wejściowym, który umożliwia obsługę jedną ręką. 400i pozwala dostosować wprowadzanie danych dla wszystkich Twoich ulubionych lokalizacji, tras i ścieżek. Z widzem obraz można wyświetlać zdjęcia swoich przygodach, jak również.

portrety dziewczynek

Colorado 400i posiada wysokiej czułości WAAS słuchawkę. To daje dokładną lokalizację szybko i dokładnie. Wysokie budynki, ciężka pokrywa drzewa i głębokie kaniony nie uniemożliwi odbioru sygnałów GPS do dokładnych odczytów.

Kompas elektroniczny wbudowany daje dokładnego znaczenia, czy jesteś w ruchu lub postoju. Barometryczny daje dokładny odczyt wysokości i poprzez śledzenie ciśnienia barometrycznego w miarę upływu czasu będzie informowany na zmienne warunki atmosferyczne. Bezpieczeństwo jest ważne w każdej zewnętrznej wyprawy i zmiany pogody mogą sygnalizować zagrożenie w wielu okolicznościach.

Z gniazda karty 400i Colorado można podłączyć wstępnie załadowane dane dla dowolnej przygodzie masz na myśli. Karta Źródło mapy z mapami ulic da Ci zakręt po zakręcie kierunkach, jeśli sobie tego życzą. Albo backcountry wstępnie załadowane karty daje nową przygodę, jeśli chcesz.

400i posiada 3-D map oglądanie elewacjach, aby dać jasny obraz tego, co twoja ścieżka zawiera. Znając te informacje są lepiej poinformowani czasu i energii będzie podjąć, aby osiągnąć swój cel. Gniazdo kart jest wodoodporny, gdyż znajduje się w komorze baterii. Garmin GPS Colorado 400i to urządzenie GPS do rozważenia zarówno eksploracji jeziora iz powrotem eksploracji Powiatowego w dowolnym miejscu.

Artykuł napisany przez: