portrety fajumskie

portrety fajumskie

Sony BDP-S350 Blu-ray Media Player Główny trend Technologii

Ostatnio kilku znajomych zapytał mnie, jakie rodzaje płyt Blu-ray odtwarzacz multimedialny jest lepsza. Powiedziałem im, Sony BDP-S350 jest jedynym zdecydowanie zalecane. Powodem, dla którego S350 jest pożądanym piłkarzem jest to, że posiada wyjątkowy wygląd i wydajność. Dzięki doskonałym obrazem i dźwiękiem, a zwłaszcza niższej cenie, S350 to najlepszy wybór dla miłośników kina domowego.

Jako Blu-ray mogą być względem, gdyż najmniejsza dotychczas, który się na poziomie 17 cali szerokości 8,75 cala głębokości od 2,38 cali wysokości. Istnieje wiele korzyści dla tego gracza, takie jak doskonała jakość obrazu, przejście menu nawigacyjnym, niewielkich rozmiarów, na pokładzie dekodowanie Dolby TrueHD, szybkiego uruchamiania, BD-Live kompatybilne, etc.

Kiedy wspomniał o manipulowanie i odtwarzanie S350, najważniejszą funkcją powinniśmy zauważyć jest jego nowe menu nawigacji Cross Media Bar, która wyróżnia różne funkcje z poziomymi ikon. I podmenu z tych funkcji jest wyświetlane w pionie. Będzie można zapoznać się z tym menu nawigacyjnym, jeśli jest używana PlayStation 3 i PSP. Innym atrakcyjnym funkcja szybkiego uruchamiania, które mogą zostać zmniejszone tak krótkie jak to 8 sekund. To się zmieniło wrażenie ludzi do odtwarzacza BD.

Ponadto, gracz staje się w pełni kompatybilny BD-Live. W związku z tym, można uzyskać yoy.tv – telewizja online za darmo dostęp do funkcji internetowych dostępnych na niektórych płytach. Można uaktualnić firmware do realizacji tej funkcji jako odtwarzacza Blue-ray nie obsługuje BD 2.0. Dzięki tej funkcji można połączyć się z internetem w celu pobrania informacji o filmach takich jak podgląd filmu, fragmenty usunięcia, muzykę i opinie w każdej chwili, jak chcesz. Do tej pory nie było dużo atrakcyjnej treści, ale chodzi o to, że są coraz gracza, który jest tak blisko, state-of-the-art, jak to możliwe.

Artykuł napisany przez: http://wzorcowniamundurowa.pl/oferta/buty-taktyczne